Urbanitzacions Grupo OSA A

Encuentros

(JORNADA 1)
4:00 pm
Fase Clasificación Liga Fútbol Sala Infantil
2022/2023
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Viva Sports

Resultados

1 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
PAB. MUN. SA CREU FS.

C.F.S Joves D`Inca A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

6 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. LL. De Manacor Fisiomedia FS A

3 - 10
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

VIVA Sports Prebenjamin Masunga vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
PAB. S. PEDRO CLAVER

Colegio Montesion – Soft Line A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

2 - 3
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.E. Sagrat Cor F.S. A

1 - 11
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
POL. PEDRO POVEDA

Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda vs Urbanitzacions Grupo OSA A

8 - 3
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs S.E. Alcudia Futsal

7 - 2
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.D. Son Oliva F.S.

8 - 3
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Bar Gost – Sagrat Cor. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

9 - 0
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
PAB. COLEGIO LLAUT FS.

Club Esportiu Llaüt vs Urbanitzacions Grupo OSA A

4 - 1
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Entreculturas Montesion – Soft line B

4 - 2
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Recreatiu Puigpunyent I Galilea

12 - 2
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. M. ÁNGEL NADAL

A.E. LL. De Manacor Fisiomedia FS A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

3 - 7
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Son Ferrer Atletic A

1 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

VIVA Sports Prebenjamin Masunga vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 10
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs S.E. Alcudia Futsal

10 - 0
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
LA SALLE PONT D'INCA

F.C. Ciutat de Mallorca – La Salle Pont D’Inca vs Urbanitzacions Grupo OSA A

6 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Bar Gost – Sagrat Cor. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

3 - 2
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
CAMPO SA LLEONA

C. D. S`Horta vs Urbanitzacions Grupo OSA A

7 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Nou Llevant F.S.

0 - 10
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Entreculturas Montesion – Soft Line A

0 - 10
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. LL. De Manacor Fisiomedia FS A

1 - 11
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
POL. PEDRO POVEDA

Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda vs Urbanitzacions Grupo OSA A

5 - 4
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
POL. PEDRO POVEDA

Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

4 - 6
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
PAB. S. PEDRO CLAVER

Colegio Montesion – Soft Line A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

8 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
PAB. S. PEDRO CLAVER

Entreculturas Montesion – Soft line B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

C.D. Corb MarÍ Llucmajor vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 2
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P. M. ALCUDIA

S.E. Alcudia Futsal vs Urbanitzacions Grupo OSA A

12 - 1
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Viva Sports vs Urbanitzacions Grupo OSA A

9:00 pm
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Viva Sports vs Urbanitzacions Grupo OSA A

6 - 2
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. SON FERRER

Son Ferrer Atletic vs Urbanitzacions Grupo OSA A

11 - 1
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Viva Sports vs Urbanitzacions Grupo OSA A

7 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Inter Campos

2 - 4
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
POL. PEDRO POVEDA

Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 3
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
PAB. SON FERRAGUT

C.D. Son Oliva F.S. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

4 - 10
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.F.S Joves D`Inca A

1 - 3
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.E. Sagrat Cor F.S

0 - 10
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Bar Gost – Sagrat Cor.

2 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
PAB. S. PEDRO CLAVER

Entreculturas Montesion – Soft line B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

10 - 1
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
PAB. SON FERRAGUT

C.D. Son Oliva F.S. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

6 - 8
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Club Esportiu Llaüt

0 - 7
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. Palma de Mallorca FS De Manacor B

3 - 2
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Urbanitzacions Grupo OSA B

5 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. SON FERRER

Son Ferrer Atletic vs Urbanitzacions Grupo OSA A

2 - 3
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs La Salle Pont D`Inca

17 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
PAB. S. PEDRO CLAVER

Entreculturas Montesion – Soft Line A vs Urbanitzacions A

(06/10/19)
5 - 3
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.F.S Joves D`Inca

(29/09/19)
18 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. M. ÁNGEL NADAL

A.E. Palma de Mallorca FS De Manacor A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(22/09/19)
1 - 1
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. Llevant de Manacor Futsal B