Urbanitzacions Grupo OSA A

Resultados

(JORNADA 20)
11:20 am
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Bar Gost – Sagrat Cor

(JORNADA 19)
0 - 0
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
LLUCMAJOR F-11

C. E. Espanya «C» vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 16)
5 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Viva Sports Masunga

(JORNADA 18)
5 - 6
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.D. Son Oliva F.S.

(JORNADA 22)
0 - 8
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
POL. PEDRO POVEDA

Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 17)
0 - 0
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
PAB. S. PEDRO CLAVER

Entreculturas Montesion – Soft Line A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 21)
4 - 2
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Racing Club Andratx Del A.

(JORNADA 15)
6 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P. M. ALCUDIA

S.E. Alcudia Futsal «A» vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 20)
2 - 6
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
PAB. S. PEDRO CLAVER

Entreculturas Montesion – Soft line B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 14)
6 - 3
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Club Esportiu Ciutat D’Inca Futsal

(JORNADA 19)
10 - 0
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Inter Campos FubolSala

(JORNADA 13)
5 - 3
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
LLUCMAJOR F-11

C. E. Espanya vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 18)
1 - 4
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
PAB. S. PEDRO CLAVER

Colegio Montesion – Soft Line B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 17)
2 - 3
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P. M. SON JUNY FS

Sporting Sant Joan C.E. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 12)
2 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.E. Andratx

(JORNADA 11)
3 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. LL. De Manacor Fisiomedia FS A

(JORNADA 15)
1 - 2
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Viva Sports Masunga vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 9)
2 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Bar Gost – Sagrat Cor vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 14)
2 - 2
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.F.S Joves D`Inca A

(JORNADA 8)
5 - 3
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C. E. Espanya «C»

(JORNADA 13)
3 - 5
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
PAB. MUN. SA CREU FS.

C.F.S Joves D`Inca B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 7)
6 - 2
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
PAB. SON FERRAGUT

C.D. Son Oliva F.S. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 12)
4 - 1
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Urbanitzacions Grupo OSA B

(JORNADA 11)
9 - 1
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda

(JORNADA 6)
4 - 6
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Entreculturas Montesion – Soft Line A

(JORNADA 5)
5 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Viva Sports Masunga vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 10)
4 - 6
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
CAMP MUNICIPAL SA PLANA

Racing Club Andratx Del A. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 4)
4 - 6
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs S.E. Alcudia Futsal «A»

(JORNADA 9)
4 - 1
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Entreculturas Montesion – Soft line B

(JORNADA 8)
2 - 5
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
POL. MUN. CAMPOS

Inter Campos FubolSala vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 3)
2 - 6
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
POL. LA SALLE INCA FS

Club Esportiu Ciutat D’Inca Futsal vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 2)
2 - 6
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C. E. Espanya

(JORNADA 7)
4 - 2
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Colegio Montesion – Soft Line B

(JORNADA 1)
4 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
CAMP MUNICIPAL SA PLANA

C.E. Andratx vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 6)
4 - 2
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Sporting Sant Joan C.E.

(JORNADA 7)
3 - 5
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Viva Sports Masunga vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 2)
4 - 3
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.F.S Joves D`Inca B

(JORNADA 6)
5 - 3
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.F.S Joves D`Inca A

(JORNADA 4)
6 - 3
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Viva Sports Masunga

(JORNADA 5)
0 - 6
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
C. MUN. ARENAL F-11

RTVº Arenal Del A. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 3)
0 - 2
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
PAB. MUN. SA CREU FS.

C.F.S Joves D`Inca A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 4)
6 - 2
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Sporting Sant Joan C.E.

(JORNADA 1)
2 - 1
Liga Fútbol Sala Benjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 5)
4 - 4
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Benjamín VIVA
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.D. Son Oliva F.S.

(JORNADA 4)
9 - 6
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Benjamín VIVA
2023/2024
PAB. S. PEDRO CLAVER

Entreculturas Montesion – Soft line B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 2)
1 - 4
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Benjamín VIVA
2023/2024
PAB. MUN. SA CREU FS.

C.F.S Joves D`Inca B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 2)
0 - 6
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
POL. LA SALLE INCA FS

Club Esportiu Ciutat D’Inca Futsal «B» vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 5)
2 - 11
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Alevín
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Recreativo Fisiomedia Manacor Fs del LL. A

(JORNADA 4)
6 - 3
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Alevín
2023/2024
PAB. SON FERRAGUT

C.D. Son Oliva F.S. B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 3)
1 - 7
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Benjamín VIVA
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Viva Sports

(JORNADA 1)
3 - 6
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. LL. De Manacor Fisiomedia FS A

(JORNADA 3)
4 - 2
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Alevín
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Club Social Esportiu Juan de Ávila «B»

(JORNADA 1)
11 - 1
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Benjamín VIVA
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Club Esportiu Ciutat D’Inca Futsal «B»

(JORNADA 2)
0 - 2
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Alevín
2023/2024
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Viva Sports

(JORNADA 1)
11 - 1
Fase clasificación Liga Fútbol Sala Alevín
2023/2024
CAMP MUNICIPAL SA PLANA

Racing Club Andratx Del A. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(JORNADA 3)
1 - 10
Fase Clasificación Liga Fútbol Sala Infantil
2022/2023
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs AD La Salle Pont D`Inca FS

(JORNADA 1)
1 - 11
Fase Clasificación Liga Fútbol Sala Infantil
2022/2023
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Viva Sports

1 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
PAB. MUN. SA CREU FS.

C.F.S Joves D`Inca A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

6 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. LL. De Manacor Fisiomedia FS A

3 - 10
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

VIVA Sports Prebenjamin Masunga vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
PAB. S. PEDRO CLAVER

Colegio Montesion – Soft Line A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

2 - 3
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.E. Sagrat Cor F.S. A

1 - 11
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
POL. PEDRO POVEDA

Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda vs Urbanitzacions Grupo OSA A

8 - 3
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2020/2021
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs S.E. Alcudia Futsal

7 - 2
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.D. Son Oliva F.S.

8 - 3
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Bar Gost – Sagrat Cor. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

9 - 0
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
PAB. COLEGIO LLAUT FS.

Club Esportiu Llaüt vs Urbanitzacions Grupo OSA A

4 - 1
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Entreculturas Montesion – Soft line B

4 - 2
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Recreatiu Puigpunyent I Galilea

12 - 2
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. M. ÁNGEL NADAL

A.E. LL. De Manacor Fisiomedia FS A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

3 - 7
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Son Ferrer Atletic A

1 - 4
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

VIVA Sports Prebenjamin Masunga vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 10
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs S.E. Alcudia Futsal

10 - 0
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
LA SALLE PONT D'INCA

F.C. Ciutat de Mallorca – La Salle Pont D’Inca vs Urbanitzacions Grupo OSA A

6 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Bar Gost – Sagrat Cor. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

3 - 2
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
CAMPO SA LLEONA

C. D. S`Horta vs Urbanitzacions Grupo OSA A

7 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Nou Llevant F.S.

0 - 10
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Entreculturas Montesion – Soft Line A

0 - 10
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. LL. De Manacor Fisiomedia FS A

1 - 11
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
POL. PEDRO POVEDA

Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda vs Urbanitzacions Grupo OSA A

5 - 4
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
POL. PEDRO POVEDA

Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

4 - 6
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
PAB. S. PEDRO CLAVER

Colegio Montesion – Soft Line A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

8 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
PAB. S. PEDRO CLAVER

Entreculturas Montesion – Soft line B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

C.D. Corb MarÍ Llucmajor vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 2
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P. M. ALCUDIA

S.E. Alcudia Futsal vs Urbanitzacions Grupo OSA A

12 - 1
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Viva Sports vs Urbanitzacions Grupo OSA A

9:00 pm
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Viva Sports vs Urbanitzacions Grupo OSA A

6 - 2
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
P.M. SON FERRER

Son Ferrer Atletic vs Urbanitzacions Grupo OSA A

11 - 1
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
CAMPO POLIESPORTIU DAVID MUNTANER

Viva Sports vs Urbanitzacions Grupo OSA A

7 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Inter Campos

2 - 4
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
POL. PEDRO POVEDA

Atlétic Club del Col.legi Pedro Poveda vs Urbanitzacions Grupo OSA A

1 - 3
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
PAB. SON FERRAGUT

C.D. Son Oliva F.S. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

4 - 10
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.F.S Joves D`Inca A

1 - 3
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.E. Sagrat Cor F.S

0 - 10
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Bar Gost – Sagrat Cor.

2 - 5
Liga Fútbol Sala Prebenjamín Masunga
2019/2020
PAB. S. PEDRO CLAVER

Entreculturas Montesion – Soft line B vs Urbanitzacions Grupo OSA A

10 - 1
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
PAB. SON FERRAGUT

C.D. Son Oliva F.S. vs Urbanitzacions Grupo OSA A

6 - 8
Liga Fútbol Sala Benjamín
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Club Esportiu Llaüt

0 - 7
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. Palma de Mallorca FS De Manacor B

3 - 2
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs Urbanitzacions Grupo OSA B

5 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. SON FERRER

Son Ferrer Atletic vs Urbanitzacions Grupo OSA A

2 - 3
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs La Salle Pont D`Inca

17 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
PAB. S. PEDRO CLAVER

Entreculturas Montesion – Soft Line A vs Urbanitzacions A

(06/10/19)
5 - 3
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs C.F.S Joves D`Inca

(29/09/19)
18 - 0
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. M. ÁNGEL NADAL

A.E. Palma de Mallorca FS De Manacor A vs Urbanitzacions Grupo OSA A

(22/09/19)
1 - 1
Liga Fútbol Sala Cadete
2019/2020
P.M. S. ARENAL FUTBOL SALA

Urbanitzacions Grupo OSA A vs A.E. Llevant de Manacor Futsal B